klientská sekce
klientská sekce

Kamerové systémy

Kamerový systém (CCTV – Closed Circuit Television, uzavřený televizní okruh) je užití kamer ke sledování prostor, k zobrazovní záběrů z kamer na monitorech a archivaci natočených záběrů.

Skládá se z kamer, hardwarového vybavení (hard disku, monitoru) a software. Může být doplněn i o mikrofony a reproduktory, a téměř vždy o záznamové médium pro ukládání zaznamenaných dat.

 

Naše nabídka kamerových systémů

V naší nabídce jsou jak levnější zařízení s nižším rozlišením, tak i špičkové modely s vysokým rozlišením obrazu Full HD.

  • IP Kamera nejlepší kamerové systémy pro ty, jenž chtějí dokonalou kvalitu obrazu. IP systém disponuje rozlišením HD a Full HD, spoustou užitečných funkcí, jako jsou alarmová hlášení, analýza v obraze atd. Snímaný obraz je ostrý a má nejvyšší rozlišení (v řádech megapixelů).
  • DVR – je nahrávací zařízení, které sbírá data z IP kamer a nahrává je na pevný disk. Rovněž umožňuje přehrát obraz ze záznamu prostřednictvím webového prohlížeče, nebo mobilní aplikace. Pro kvalitnější přístup nabízíme jako rekordér Disk Station od firmy Synology.