klientská sekce
klientská sekce

 

Jsme regionální společnost s více jak patnáctiletou působností v oblasti poskytování internetových a telekomunikačních služeb. Centrum našeho podnikání se nachází v Železném Brodě, odkud expedujeme naše služby všemi směry napříč Libereckým krajem. Naše firma se rozrůstá každým dnem, prioritní důraz klademe především na komplexní kvalitu nabízených služeb. V naší síti je použito široké spektrum moderních technologií, které nám pomáhají udržet vysokou kvalitu dodávaných služeb.

TECHNOLOGIE

Naše síť disponuje několika nezávislými optickými okruhy, s kapacitou až 10Gb/s, napojených do datacenter CeCOLO a TTC v Praze, které umožňují kontinuální dodávku služeb bez rizika výpadků připojení na straně našich zákazníků.

NAŠE SLUŽBY

Vedle kvalitního internetového připojení a datových služeb nabízíme instalaci kamerových systémů, montáže slaboproudých a optických rozvodů.

NABÍZÍME

Poskytujeme bezdrátové služby s napojením na optickou síť s vysokou přenosovou rychlostí. Dokážeme realizovat specifické požadavky moderních firem (strukturovaná kabeláž, rozvody, VoIP, kamerové systémy, telekomunikační okruhy…) i běžné potřeby domácností (internetové připojení, IPTV, VoIP, servis PC…).

PODPORUJEME

Naše společnost s nadšením a nasazením sponzoruje a podporuje místní neziskové organizace, sportovní a kulturní spolky. Patří mezi ně Sokolská sdružení, tenisové, fotbalové, florbalové kluby, SDH a různorodé kulturní a dětské akce v našem regionu.