klientská sekce
klientská sekce

Pro koho je služba určena

Pro domácí i firemní zákazníky, kteří chtějí optimalizovat náklady na telekomunikaci a nechtějí již nadále platit poplatky za pevnou linku. Telefonní číslo u naší společnosti je ve tvaru 484 35x xxx.

Popis

Naše společnost nabízí hlasové služby pomocí technologie zvané Voice over IP (VoIP). Toto řešení v poslední době získává na popularitě a představuje zajímavou alternativu ke klasickým hlasovým službám poskytovaných přes veřejnou telefonní síť. K využívání těchto služeb není potřeba mít pevnou linku, volání je řešeno přes nainstalované Internetové připojení, které ovšem musí splňovat minimální technické parametry: Rychlost připojení alespoň 128kbps v obou směrech (pro jednu telefonní linku). Připojení kvalitním spojem, který nebude vykazovat velkou ztrátovost – ideální jsou spoje firmy TFnet.

Ceník hovorného

Velkou výhodou používání našich hlasových služeb je skutečnost, že se neplatí měsíčně žádný měsíční paušál. Platíte jen to, co skutečně provoláte!

Aktuální ceník VoIP platný od 1.9.2019

Destinace Cena s DPH
pevné linky v rámci ČR, ve špičce 7.00 – 19.00 hod 1,00 Kč
pevné linky v rámci ČR, mimo špičku 19.00 – 7.00 hod 0,60 Kč
mobilní sítě v rámci ČR 2,90 Kč
USA, Rakousko, Německo, Francie, Kanada, Maďarsko, Itálie, Slovensko, Polsko, Švýcarsko 2,20 Kč
Volání v síti TFnet s.r.o. ZDARMA

účtování volání po první minutě v intervalu po 1 sekundě

 

Údaje pro nastavení služby

Po podpisu smlouvy obdržíte své nové telefonní číslo, SIP login a SIP heslo. Tyto údaje je potřeba zadat do vašeho koncového zařízení (IP telefon, IP brána) dle příslušných návodu (viz. „ke stažení“). Jestliže si zařízení koupíte od nás, zařízení budete mít již nastavené.

Údaje pro nastavení jsou následující:

 

Objednávka VoIP